ספרי האקינג של רומן זאיקין במבצע לשבוע בלבד!

ספר עולם אבטחת המידע והאקינג

אבטחת המידע נועדה להגן על הסודיות, השלמות והזמינות של המידע במחשב מבעלי כוונות זדוניות המעוניינים להשיג מידע זה. היום ניתן לראות את תחום אבטחת המידע פורח במגוון תחומים: האינטרנט, השרתים, הרשתות והתוכנות.

הדרך הטובה ביותר להגן מפני האקרים היא לחשוב כמו האקרים ולבחון את התשתיות והסביבה שלכם מנקודת המבט שלהם.

בספר זה תלמדו את דרך המחשבה של ההאקרים, תבינו איך פועל המחשב, איך עובדת הרשת, מהן חבילות מידע ואילו פרוטוקולים ושירותים קיימים.


לתשלום

ספר סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט

מטרת סדרת הספרים - "סייבר ובדיקות חוסן", היא ללמד אתכם על רזי עולם אבטחת המידע, בין אם אתם מתכנתים שמעוניינים ללמוד את דרך חשיבתו של ההאקר ובין אם אתם חוקרי אבטחת מידע מתחילים המעוניינים לבצע בדיקות חוסן.

בספר זה תלמדו לבצע בדיקת חוסן מלאה החל משלב התקפת המערכת ועד לשלב כתיבת הדוח עבור יישומי אינטרנט. כמו כן, יוצגו כל ליקויי האבטחה על פי סטנדרט OWASP Top 10 וליקויי אבטחה רבים נוספים.

כמו כן, תחשפו לכלים הנפוצים ביותר בתחום אבטחת המידע תוך כדי מתן דוגמאות ממחקרי עבר בחברות הענק: Facebook, WhatsApp, Telegram, Skype, eBay, AliExpress, LG.

בשנים האחרונות מסתמן מחסור במומחי סייבר ובודקי חוסן בתעשייה צומחת ומתקדמת: תעשיית הסייבר. עבור ספר זה נכתבה מערכת תרגולים בה תתרגלו את ליקויי האבטחה ותכתבו דוח בדיקות חוסן אשר יעזור לכם להתמקצע וללמוד את רזי הסייבר על "יבש" לפני שתתמודדו מול הדבר האמיתי.


לתשלום

המבצע החם שלנו שני הספרים במחיר משתלם במיוחד!

אנחנו מאמינים שאין דבר העומד בפני הרצון, אם אתם מאמינים שאתם יכולים להצליח בתחום הסייבר ואתם מוכנים להשקיע שעות! הספרים האלו בדיוק בשבילכם!

  • סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט
  • עולם אבטחת המידע והאקינג
  • משלוח עד בית הלקוח
לתשלום