ספרי האקינג וספרי אבטחת מידע בעברית של רומן זאיקין במבצע!!!


ספר סייבר ובדיקות חוסן לתשתית ארגונית בעברית

הספר סייבר ובדיקות חוסן לרשתות ארגוניות מיועד לכל מי שנמצא בתחילת דרכו בעולם אבטחת המידע וההאקינג ומעוניין להרחיב את כישוריו ולהתמקצע בהבנת הסביבה הארגונית ובתקיפתה. הספר מעניק כלים פרקטיים לביצוע בדיקת חוסן מלאה, להתמודדות עם מכשולים ולעקיפת כלי הגנה שונים המצוים כיום במרבית הארגונים.

מחברי הספר רומן זאיקין ואילן מינדל הם מומחי סייבר ואבטחת מידע ישראלים, בעלי ניסיון מעשי של למעלה מעשר שנים בבדיקות חוסן ובחקר חולשות אבטחה. כמו כן הם מרצים זה כמה שנים בכנסים בנושא סייבר בארץ וברחבי העולם ועוסקים בהוראת המקצוע למאות תלמידים מדי שנה.

"בספר אנו מתארים שלל תרחישים מהעולם האמיתי ומציגים באופן מפורט, הכולל צילומי מסך, שורות קוד, טיפים והסברים, את כל שלבי התקיפה עד להשגת היעד. מלבד הטכניקה אנו מדגישים גם את הלוגיקה המיוחדת המאפיינת האקרים מוצלחים בחשיבתם."

סדרת הספרים סייבר ובדיקות חוסן כוללת רמות שונות של תכנים המיועדים לחשוף את הקוראים לרזי ההאקינג ואבטחת המידע. בין שאתם מתחילים המתעניינים בתחום ורוצים לרכוש כישורים בסיסיים, ובין שאתם האקרים שכבר עשו את צעדיהם הראשונים ורוצים להתקדם – בסדרה זו תיחשפו לידע עצום מהמוחות הגדולים בתחום.


לתשלום

ספר עולם אבטחת המידע והאקינג בעברית

אבטחת המידע נועדה להגן על הסודיות, השלמות והזמינות של המידע במחשב מבעלי כוונות זדוניות המעוניינים להשיג מידע זה. היום ניתן לראות את תחום אבטחת המידע פורח במגוון תחומים: האינטרנט, השרתים, הרשתות והתוכנות.

הדרך הטובה ביותר להגן מפני האקרים היא לחשוב כמו האקרים ולבחון את התשתיות והסביבה שלכם מנקודת המבט שלהם.

בספר זה תלמדו את דרך המחשבה של ההאקרים, תבינו איך פועל המחשב, איך עובדת הרשת, מהן חבילות מידע ואילו פרוטוקולים ושירותים קיימים.

ספר עולם אבטחת המידע והאקינג בעברית
לתשלום

ספר סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט בעברית

מטרת סדרת הספרים - "סייבר ובדיקות חוסן", היא ללמד אתכם על רזי עולם אבטחת המידע, בין אם אתם מתכנתים שמעוניינים ללמוד את דרך חשיבתו של ההאקר ובין אם אתם חוקרי אבטחת מידע מתחילים המעוניינים לבצע בדיקות חוסן.

בספר זה תלמדו לבצע בדיקת חוסן מלאה החל משלב התקפת המערכת ועד לשלב כתיבת הדוח עבור יישומי אינטרנט. כמו כן, יוצגו כל ליקויי האבטחה על פי סטנדרט OWASP Top 10 וליקויי אבטחה רבים נוספים.

כמו כן, תחשפו לכלים הנפוצים ביותר בתחום אבטחת המידע תוך כדי מתן דוגמאות ממחקרי עבר בחברות הענק: Facebook, WhatsApp, Telegram, Skype, eBay, AliExpress, LG.

בשנים האחרונות מסתמן מחסור במומחי סייבר ובודקי חוסן בתעשייה צומחת ומתקדמת: תעשיית הסייבר. עבור ספר זה נכתבה מערכת תרגולים בה תתרגלו את ליקויי האבטחה ותכתבו דוח בדיקות חוסן אשר יעזור לכם להתמקצע וללמוד את רזי הסייבר על "יבש" לפני שתתמודדו מול הדבר האמיתי.


לתשלום

קורס פייתון בהייטק Python for Hi-Tech
₪599₪700

קורס לינוקס עם הסמכה בינלאומית LPI - Linux Essentials 010-160
₪599₪700

קורס פיתוח Full-Stack Full Stack Development
₪599₪700

האקינג תשתיתי והכנה ל-OSCP OSCP - Infrastracture Hacking
₪599₪700