ITSafe

גאה להציג –

מערך לימודי הסייבר הטוב והמתקדם ביותר בישראל.

קורסי ZOOM שלא תמצאו
בשום מקום אחר

מי אנחנו?

ITSAFE, הינה אקדמיית הסייבר אונליין הגדולה בישראל המתמחה בלימודי סייבר ומספקת הכשרות מתקדמות ברחבי העולם. האקדמיה הוקמה על ידי ותיקי תעשיית סייבר אשר להם ניסיון מצטבר של 25 שנה ועבדו בחברות הסייבר הגדולות בעולם. ITSAFE הינה מכללה וחברת סייבר בפרישה עולמית מוכרת ורשומה באיגוד הסייבר הישראלי הממשלתי מטעם מערך הסייבר הלאומי ומשרד הכלכלה ומספקת מגוון רחב של קורסי סייבר לארגונים ותלמידים פרטיים.

קצת על המרצים שלנו

מרצי הקורסים ומנהלי תוכניות הלימודים שי אלפסי, רומן זאיקין ומרצים נוספים בעלי שם עולמי אשר מרצים בכנסי סייבר בינלאומיים , שילוב המרצים בעלי הידע הייחודי של המכללה והניסיון מהתעשייה מייצר קורסים בעלי תוכן ייחודי אשר מגיע ישירות מתוך התעשייה ומותאם לדרישותיה.

מסלולי הלימוד של ITSAFE:

מסלול בודק חוסן (Penetration Testing) – לוחמת סייבר ואבטחת מידע
קורס הסייבר המתקדם, המקיף והעדכני ביותר בישראל להכשרת בודקי חוסן המיועד לחסרי ניסיון המעוניינים להשתלב בקריירה בהייטק, במסלול זה לומדים חמישה כישורי ליבה שונים אשר ביחד מתחברים לכדי אוסף של כישורים הדרושים על מנת לעסוק במקצוע בדיקות החוסן (האקר לבן). במסלול זה לומדים את כישורי: לינוקס ,תיכנות בפייתון, בדיקות חוסן לרשתות אירגוניות, בדיקות חוסן לאפליקציות Web ובדיקות חוסן לאפליקציות Mobile. בזמן המסלול ישנו תרגול רב ובסוף כל מסלול ישנו מבחן\פרוייקטי הגשה אשר מתלווים לראיונות דמו על מנת לבחון את הידע של הסטודנט ולשפר אותו במידת הצורך.

מקום הלימודים

למידה היברידית מהבית עם מרצה בזמן אמת בשילוב של מערכת חכמה לשיפור ביצועי התלמיד

מתכונת הקורס

262 שעות אקדמיות משולבות עם 68 שעות דיגיטליות רציפות במערכת הכשרות ייחודית. הקורס מתקיים במתכונת דו-שבועית למשך 6 חודשים.

קהל יעד

חסרי ניסיון קודם בתחום המעוניינים להשתלב בקריירה בתעשיית הייטק בענף הסייבר.

הסמכה

• לינוקס הסמכה בינלאומית • פייתון הסמכה בינלאומיות • תעודת בודק חוסן בינלאומית מטעם מכללת ITSAFE

נושאי הלימוד

לינוקס פייתון בדיקות חוסן לרשתות ארגוניות בדיקות חוסן לאפליקציות Web בדיקות חוסן לאפליקציות Mobile

קורסי זום נוספים

Card image cap
מסלול אנליסט סייבר (Soc Analyst)

כיום עקב ריבוי תקיפות הסייבר ההולכות וגוברות ישנו ביקוש רב לאנליסטים אשר יוכלו לפקח אודות המתרחש בארגון, אנחנו ב ITSAFE הקמנו את מסלול אנליסט הסוק כאשר במסלול זה הסטודנט לומד על איומים שונים וכיצד לאתר אותם בשלב מוקדם ולטפל בהם לפני שנהיה מאוחר מידי. אנליסט הסוק הינו קו ההגנה הראשון בארגון ולו חשיבות רבה, ככול שהאנליסט טוב יותר וערני יותר לתקיפות כך הארגון בטוח יותר.

Card image cap
קורס Incident response

אנשי IR הם אנשי ההגנה, כאשר תקיפה מתרחשת הם אלו אשר צריכים לחקור ולהבין מה קרה בארגון ולהגיב בהתאם על מנת להחזיר את הארגון לשגרה ולהצביע על מסלול התקיפה על מנת לסגור אותו ולאבטח מחדש את נכסי הארגון. בקורס זה לומדים על סוגי מתקפות ודרכי החקירה והזיהוי שלהן, הן בסביבות מבוססות Linux ובסביבות מבוססות Windows.

Card image cap
קורס Malware Research

ל ITSAFE קורס ייחודי אשר עוסק במחקר נוזקות, כיום כאשר תוקפים משתמשים בווירוסים מתוחכמים ישנו צורך אשר הולך וגדל בחוקרים אשר יוכלו לחקור את האיומים הללו ולייצר הגנות ומנגנוני זיהוי על מנת לבלום את אותן נוזקות. בקורס מחקר נוזקות ישנן מעבדות ונוזקות אמיתיות שמנותחות לאורך הקורס על מנת לספק לסטודנטים את מירב הידע הדרוש על מנת לבצע אנליזה.

יתרונות

  • לימודים והסמכות – לימדו מהמומחים הטובים בארץ ובעולם

  • לתרגל את היכולות שצברת – מעבדות התרגול המתקדמות שלנו שמדמות את העולם האמיתי אצלכם במחשב והכל בלי להתקין דבר!

  • וכמובן נטוורקינג –לנצל את הכוח של הקהילה הגדולה בישראל ושירותי ההשמה של ITSAFE - למיקסום מקסימלי של הליך ההשמה לעבודה. 

אז למה zoom?

קחו את קורסי הדיגטל המצויינים שלנו, תוסיפו לזה את היכולת להתקדם בקצב שלך ובו זמנית לקבל מענה לייב ממרצה. בנוסף תלמדו חומרים מתקדמים ויחודיים לקורסי ה zoom וסשנים מקצועיים יחודיים לתלמידי קורסי הלייב סטרים. כי סייבר לומדים ממומחים, ואין כמו המומחים של ITSAFE.

ללמוד היום את הכישורים שתוכלו ליישם מחר.


קורסי ה ZOOM של ITSafe מול המתחרים

ITSAFE כל היתר
שיטת הלימוד המתקדמת ביותר בישראל באמצעות טכנולוגית ITsafe 4th Gen
מעבדות סייבר לצבירת ניסיון עבודה
מרצה לייב
כיתות תרגול דיגיטליות ומתרגלים שזמינים לכם לכל שלב במהלך הלמידה
מעקב דיגיטלי אחר קצב הלמידה
למידה ממיטב המומחים בתעשייה בעלי ניסיון וידע עשיר.
הקורסים המעודכנים והמקיפים ביותר בישראל
הכנה למבחני ההסמכה הבינלאומיים – תרגול שחוסך כסף באמצעות SafeCert
אפליקציה ללמידה ומעקב דיגיטלי
תעודת גמר בשפה האנגלית
למידה מחברת סייבר מובילה בעלת פרישה עולמית
קהילת בוגרים ייחודית.
הכנה מקצועית להשתלבות בעבודה - מכללה שהיא גם חברת השמה

כשמבינים את כל היתרונות – קל יותר להחליט ולהצטרף למהפכה

ITSAFE-הניסיון שלנו, בידיים שלך!