אודות ITSafe


מה אנחנו עושים?

חברת ITSAFE פיתחה טכנולוגית לימודים מהפכנית ללימודי סייבר

ITSafe Cyber LMS

הטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו מאפשרת לסטודנט לקבל מגוון הכשרות סייבר מקצועיות בעשירית המחיר והזמן מקורסים פרונטליים רבים. אלפי סטודנטים ועשרות חברות מובילות במשק משתמשות בטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו להכשיר את העובדים לתפקידים שלהם ולחבר אותם לצבירת ידע וניסיון היישר מהמומחים המובילים בתעשייה

ITsafe Cyber LMS חווית הלימודים המועצמת של טכנולוגיית

משלבת תהליכי לימוד מסונכרנים לצמת מידע מרכזית אחת והיישר לתהליך למידה עמוק של הסטודנט

השירות שלנו כולל

LABS
מעבדות סייבר פרטיות המקנות ניסיון
CHALLENGES
אתגרי סייבר לימודיים
EXAMS
מבחני הערכה לשיפור החניך
TASKS
הגשת מטלות ותרגילים ובדיקתם
PORTFOLIO
בניית תיק עבודות
CERTIFICATIONS
הסמכות בינלאומיות והכנה ייעודית לבחינה
SECURE STREAMING
מערכי שיעור בטכנולוגיית וידאו סטרים פרטית מאובטחת
EXPERT ASSISTANCE
ליווי אישי בערוצי אונליין וסדנאות תיגבור בזום

מי אנחנו?

ITSafe נוסדה על ידי מומחי סייבר עם ניסיון מצטבר של 25 שנה בתחום אקדמיות סייבר, מאמני סייבר וטכנולוגיות אימונים מתקדמות המקנות ניסיון עבודה לסקטור הממשלתי, האקדמי והפרטי להכשרות מקצועות הסייבר בקנה מידה לאומי.
בין הארגונים בעבורם הקמנו אקדמיות סייבר והכשרות לאומיות נמנים מערכי סייבר לאומיים, חברות הייטק גלובליות, צבאות ובטחון המולדת, בנקים ועוד רבים. אנו מומחים בהקמת תוכניות הכשרה מבוססות טכנולוגיה רחבות היקף למקצועות הסייבר.

החזון שלנו

טכנולוגיית ITSafe Cyber LMS עשתה מהפכה כלכלית בשוק לימודי הסייבר בישראל מ-2019 ואחראית לצמיחתה המטאורית של המכללה האינטרנטית הראשונה והגדולה בישראל ללימודי סייבר עם אלפי סטודנטים מרוצים. ITSAFE הינה חלק מקהילת מומחי הסייבר הישראלית ורבים מהם משולבים במכללה כמרצים אשר עובדים בחברות סייבר ומנגישים את הידע והניסיון המצוין שלהם לסטודנטים מכלל האוכלוסייה ולארגונים מובילים. אנו מאמינים בקהילתיות ושיתופיות ותורמים מאות הכשרות מקצועיות בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות לפיתוח תעסוקה. אנו מזמינים אתכם להנות מהמהפכה הטכנולוגית החדשה ולעבוד וללמוד עם הטובים ביותר.


הנהלה

shai itsafe

שי אלפסי
CPO

שי אלפסי, מעל ל 7 שנות ניסיון בעולם הסייבר ביצע אימונים והדרכות לבנקים הגדולים בישראל וליחידות הצבא הטכנולוגיות, היה שותף לכתיבת תוכנית הסייבר הלאומית של מדינת אוורגואי, , פיתח את תוכנית ההכשרה ליחידת הסייבר של צבא גרמניה, ניהל את צוות הפיתוח של המעבדות ליחידת הסייבר של משטרת יפן אימן צוותי מודיעין ויחידות ביון של מדינות זרות. עבד בחברות הנחשקות במשק.

amir itsafe

אמיר בראל
CEO

אמיר בר-אל מומחה לסייבר התקפי יוצא חברת NSO עם 10 שנות ניסיון. בר-אל הוביל ביחד עם מומחי סייבר נוספים יחידות מוסד, צבא ובטחון ברחבי העולם להצלחות מבצעיות משמעותיות בחקירות וסיכול טרור ופשע. שימש בתפקידי סמנכ״ל וניהול בכיר בתעשיית ההייטק הישראלית ובוגר תואר הנדסה וניהול מאוניברסיטת תל-אביב.

roman itsafe

רומן זאיקין
CTO

רומן זאיקין מומחה לאבטחת מידע עם 10 שנות ניסיון בתחום הסייבר. זאיקין חשף ביחד עם מומחי סייבר נוספים פרצות אבטחה רבות אצל חברות מוכרות ומשפיעות במשק העולמי כגון – Facebook, WhatsApp, Telegram, Skype, eBay, Amazon, AliExpress, LG, DJI, TikTok, Microsoft. רומן הקים והוביל את תוכניות ההכשרה המובילות בענף הסייבר בישראל.