בקורס זה אתה תלמד לנתח MalwareMalware הוא קיצור של Malicious Software, בעידן הטכנולוגי של המאה 21 הנשקים שאנו מכירים עברו לעולם הסייבר ובינהם שימוש ב Malware, תוקפים כותבים קוד זדוני אשר מטרתו לייצר נזק,לרגל או לגנוב. כיום תקיפות Malware יכולות להיות בעלות אפקט קטלני כאשר ניתן להשבית קור גרעיני או לגרום להפסקת חשמל. בזמנים אלו שהכל נגיש אלינו דרך אפליקציות ותשתיות וירטואליות עולם הסייבר זקוק לחוקרי Malware אשר יוכלו לזהות איומים לחקור אותן ולכתוב חוקים על מנת לזהותן במהירות כדי להגן על הנכסים הדיגיטלים שחשובים לכולנו.

שוק הסייבר זקוק לאנליסט Malware ומכאן זה מתחיל.


על מנת להיות אנליסט Malware אנו צריכים להבין את יסודות המחקר, ולכן בקורס זה נתמקד בייצירת הבסיס החזק ביותר שצריך להיות לחוקר מהסוג הזה.

נלמד כיצד קבצים בינאריים עובדים,מה קורה בזיכרון וכיצד תהליך עולה ונטען, נלמד לחקור מאלוורים אמיתיים על ידי שני מתודות עיקריות (סטטי ודינאמי).

נלמד כיצד לכתוב חוקים על מנת שנוכל לזהות את האיומים אשר ניתחנו ולאורך כל הקורס נתרגל מעבדות מחקר שונות על מנת לפתח את היכולות שלכם בשליטה בכלים השונים ולהכיר סוגים שונים של Malware ותצורת הפעילות שלהם.

אז למה אצלנו?


מעביר הקורס הינו שי אלפסי אשר לו 7 שנים של ניסיון בתחום מחקר המאלוור, שי כיום מוביל את צוות המחקר של ReasonLabs ולו תובנות רבות וניסיון רב אשר הוא בא לתת במהלך הקורס.

הקורס שלנו מתאים לחסרי ניסיון.

אפשר לקרוא על מחקריו במדיות הגדולות בעולם

Forbs,TheHackerNews,FoxNews,TheGuardian ועוד.
למידע נוסף על התוכנית ולרשימת כל הקורסים לחץ כאן

קורס מחקר נוזקות רמה ראשונה

Malware Research Level 1
2250

למה ללמוד אצלנו?

למידה ישירה לקבלת מקצוע הייטק מבוקש
לומדים ממומחים מהשורה הראשונה בתעשיית הייטק
שיטת לימוד חדשנית מבוססת אמצעים טכנולוגיים

טכנולוגיה חדשנית


פיתחנו את מערכת הלימודים המשוכללת ביותר בישראל ללימודי סייבר בשבילכם! ממשק למידה אישי לכל תלמיד הכולל: מעבדות לידה פרטיות,ניהול שיעורים חכם,יומן למידה לסדנאות למידה בזום ועוד אמצעי למידה רבים אשר יכשירו אתכם בצורה מיטבית

ליווי אישי בקבוצות הלימוד


בקורסים שלנו אתם לא לבד! לאחר הרשמה תצטרפו לקבוצת הלימוד של הקורס! לכל קבוצה יש מתרגל שיעזור לכם, תוכלו לשאול שאלות וללמוד ביחד עם החברים לקבוצה ממש כמו בכיתה רגילה לכל דבר.

מרצים בעלי ניסיון מוכח בסייבר


המנחה המקצועי של המכללה ומורה מוביל במגוון תוכניות הלימוד הינו רומן זאיקין, בעל ניסיון רב בתחום ה-Penetration Testing וה-Research, זאיקין ביחד עם חוקרים נוספים חשף ליקויי אבטחה רבים אצל חברות משפיעות במשק העולמי.

השמה לעבודה


עם ITSafe אלפי תלמידים כבר עובדים בחברות מובילות בתעשיית ההייטק! אנו מלווים את בוגרי המכללה בתהליך ההשמה לחברות ההייטק.